Úvod / Články / Coolbike Info / BMC Switzerland - Nová značka v Coolbiku
Tlačiť

BMC Switzerland - Nová značka v Coolbiku

Cyklošport Coolbike Vám prináša do novej sezóny 2016 aj novú značku bicyklov. BMC bicykle sú záruka svetovej kvality. Ak Vás o tejto značke zaujíma niečo Viac je tu pre Vás tento článok.

BMC Switzerland - Nová značka v Coolbiku

BMC – The Bicycle Manufacturing Company

Všetko je už obsiahnuté v názve. V BMC sa sústredíme čisto a jednoducho na to, čo vieme najlepšie - vyrábať bicykle. Našu energiu smerujeme k dosiahnutiu dokonalej jazdy na ceste, dráhe alebo v teréne pre profesionálnych pretekárov alebo výkonnostne orientovaných cyklistov.

Spoločnosť

BMC leží na úpätí hôr Jura, v srdci švajčiarskeho hodinárskeho priemyslu. Oceňujeme tradíciu, ale využívame technologický pokrok. Naša odbornosť je založená na generáciách výroby bicyklov a naša spôsobilosť pochádza z našej, ako je známe, vedúcej pozície v práci s kompozitnými materiálmi a najpokročilejším, počítačovo ovládaným dizajnom.

BMC má tri základné hodnoty:

ŠVAJČIARSKA KVALITA
Švajčiarsko je celosvetovo známe výrobou produktov absolútne najvyššej kvality. Autentická, švajčiarska precíznosť inžinierstva stavia BMC nevyvrátiteľne stranou od jej konkurentov.

PRÉMIOVÝ PRODUKT
BMC je profilovaná ako prémiová a najinovatívnejšia značka bicyklov, ktorá sa koncentruje na pridanú hodnotu a byť vždy najlepším vo svojej triede bez zanedbávania konkurencieschopnosti.

VÝKONNOSTNÁ CYKLISTIKA
BMC je domovom výkonnosti naprieč cyklistickým priemyslom - na ceste, v triatlone, v cyklokrose, na dráhe a v horských bicykloch. Najzanietenejší a najprofesionálnejší pretekári vyhrávajú na kolesách BMC.

Vzrušujúci výskum

Niektoré spoločnosti to nazývajú vývojový proces. V BMC to nazývame "vzrušujúci výskum". Pomocou použitia špičkových technológií priamo v našom vývojovom stredisku "Impec Advanced R & D Lab", ktoré sa nachádza v našom sídle v Grenchen vo Švajčiarsku, dokážeme simulovať prototypy na najvyššej úrovni inžinierstva, zručnosti a dizajnu a dosiahnuť tým dokonalého výsledku.

Tento výskumný proces kombinujeme so spätnou väzbou od našich pretekárskych testovacích jazdcov. Potom nastáva proces opakovanie všetkých krokov vývoja k dosiahnutiu finálneho výrobku. Ten nekončí, kým nie sme plne presvedčení, že to čo sme vyvinuli, je najlepší možný výsledok. Žijeme výskumom a vývojom. Slučka je dokonca tak úzka, že doslovne absolvujeme celý cyklus denne - v dizajnovom štúdiu a dielni, cez obedňajšiu vychádzku, až po spoluprácu s našimi profesionálnymi pretekármi. Vidíte, že v BMC vyznávame rozdielny prístup. Nielen preto, že sa chceme odlíšiť od davu, ale hlavne preto, aby sme si boli absolútne istý, že skutočne žijeme pre náš prísľub prinášať Vám najinovatívnejšie a najpokrokovejšie riešenia v cyklistike.

Naša filozofia

BMC je síce posadnuté prinášať výkonnosť, ktorú požadujú svetoví top pretekári, ale rovnako je posadnuté prostredníctvom videnia na svet bicyklov z inej perspektívy. Nerobíme to preto, aby sme sa odlíšili. Zo skúsenosti vieme, že najlepšie riešenie nie sú vždy tie konvenčné. To je dôvod, prečo je BMC hneď rozpoznateľné. BMC vždy bude vyčnievať z radu, ak je reč o dizajne a výkonnosti. Preto BMC oslovuje zákazníkov, ktorí ocenia hodnoty nášho pretekárskeho dedičstva a náš švajčiarsky prístup k riešeniu problémov.

Prelomové inovácie a dizajn

Náš rozsiahly vývojový proces začína v našej centrále v Grenchen vo Švajčiarsku. Náš vývojový tím ctí motto "Nič nebrať ako samozrejmosť." Slobodomyseľnosť nás oddeľuje od masy a núti nás myslieť odlišne a klásť si jedinečné otázky o top kvalite bicyklov. Prečo napríklad nevyrobiť koleso na svetovej úrovni v našom meste vo Švajčiarsku? Prečo nevyrobiť pretekárske bicykle top kvality, ktoré sú ľahké, tuhé a pohodlnejšie, než ktorékoľvek iné, bez straty výkonnosti? V BMC neprijímame status quo, nikdy neusínajú na vavrínoch a "dobré" nikdy nie je dostatočne dobré. Snažíme sa viac, ideme ďalej a myslíme do hĺbky ... pretože musíme.

MTT – Micro Travel Technology - TECHNOLÓGIA MICRO ZDVIHU

MTT technológia od BMC je evolúcia niekoľkých generácií cross-country bicyklov. Tím inžinierov kompozitných materiálov z presláveného Impec Advanced R & D Lab strávili dva roky vývojom, zdokonaľovaním funkcie a výkonnosti tohto systému tlmenia.

Hladký jazdný prejav

Bicykle, ktoré jazdia hladko, sú bicykle jazdiace rýchlejšie a efektívnejšie vďaka lepšiemu kontaktu s terénom.

Zníženie únavy

Zostaňte svieži, silní a výbušní vďaka pokrokovému dizajnu, ktorý vám pomôže oddialiť únavu.

Prenos sily

Sila sa prenáša do pedálov - inžinieri BMC to majú vždy na pamäti.

Jednoduché pridanie pružnosti do zadnej stavby bicykla nebolo dostatočné - zabezpečenie požadovaného efektu bez straty prenosu výkonu, torznej tuhosti a odozvy riadenia bolo takmer vedou vesmírneho inžinierstva. Finálny výsledok je ešte lepší - prakticky žiadne navýšenie hmotnosti a neuveriteľne ľahká údržba.

Funkcie Technológie Mikro zdvihu je výsledkom vývoja komplexnej skladby karbónu zadnej stavby a integrovaného dvojramenného Xcell tlmiča.

Dvojramenná konštrukcia

Pre dosiahnutie úspechu na pretekoch je dôležitá vysoká účinnosť prenosu výkonu a agresívne konanie. MTT systém je pevne spojený so zadnou stavbou pomocou dvoch valcových ramien, ktoré zabezpečujú bočnú a torznú tuhosť. Samotný Xcell tlmič je dostupný v 3 úrovniach tlmenia.

Bicykel s použitím tohto systému je model Teamelite 01 XT , ktorý môžete vidieť aj na našej predajni.

Pretekárske tímy

BMC vybavuje a podporuje svetových šampiónov dneška a budúcnosti najinovatívnejším a najpokročilejším cyklistickým vybavením. Naše profesionálne pretekárske tímy dosiahli svetové tituly v cestnej a dráhovej cyklistike, v pretekoch horských bicyklov a v triatlone - to potvrdzuje, že najlepší svetoví cyklisti si zvolili vybavenie z produkcie BMC k dosiahnutiu najvyšších možných ocenení v ich športe.

BWC – Big Wheel Concept

BWC – KONCEPT VEĽKÝCH 29“ KOLIES ABSOLÚTNE ABSALON

S príchodom 29 "kolies nastala podstatná zmena vo svete horských bicyklov, ktorá umožňuje ľahšiu jazdu v náročným teréne. Väčší priemer kolies prináša jazdcom viac kontroly, komfortu, sebaistoty a samozrejme rýchlosti. Julien Absalon si v roku 2013 zvolil BMC Big Wheel Concept (BWC) - Koncept veľkých 29 "kolies a vyhral vďaka tomu Svetový pohár 2014.

Kontrola

Špecificky navrhnutá geometria, ktorá dopĺňa veľké 29 "kolesá, znamená pre jazdca skvelú kontrolu jazdy.

Rýchlosť

Nechajte koleso odvaľovať - 29 "kolesá sa odvaľujú rýchlejšie v stúpaní aj v zjazdoch.

Svižné ovládanie

Zostaňte istí, rýchli a obratní v úzkych pasážach.

Výkony víťazov sú ďaleko viac než len veľkosť 29 "kolies - záleží na tom, ako sú kolesá integrované do celkovej konštrukcie bicykla. Náš koncept 29 "kolies maximalizuje odvaľovanie kolies a zachováva hravý a svižný pocit z jazdy prostredníctvom účelnej geometrie a do detailu vyladeného" kokpitu ". Nízko položený stred a krátka zadná stavba podporujú vynikajúcu trakciu a kontrolu, zatiaľ čo objemná horná rámová trubka a krátky predstavec podporujú istú pozíciu jazdca. BWC sa zameriava na prvky, ktoré prinášajú výhody veľkých kolies na trať.

BWC – Big Wheel Concept je zaradený aj na modely Fourstroke 02 XT, ktorý si môžete prísť vyskúšať na našu predajňu. 

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Nový Vernostný program v našom eShope.

Zvýšili sme hodnotu bodov o 50%. Nakupujte u nás v eShope a získavajte Coolbike body, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe. Stačí sa zaregistrovať. Viac info tu.

Kontakty

Všeobecné informácie
Telefón: +421 48 415 13 76
E-mail: coolbike@coolbike.sk

Predajňa COOLBIKE
 Nám. Štefana Moyzesa 5                    (centrum, oproti barbakanu)                                Banská Bystrica  97401

Vybrané články

Aký motor vybrať pri kúpe elektro-bicykla?

Aký motor vybrať pri kúpe elektro-bicykla?

Naše rady a skúsenosti s elektromotormi a technické špecifikácie.

Chcete si spríjemniť bicyklovanie?…

JAZDITE ŠTÝLOVO

JAZDITE ŠTÝLOVO

Electra - unikátne štýlové bicykle.

PATENTOVANÉ POHODLIE & OVLÁDANIE.

Ako správne vybrať detský bicykel?

Ako správne vybrať detský bicykel?

Ako správne kúpiť detský bicykel pre Vaše dieťa a vybrať najvhodnejšiu veľkosť rámu,podĺa veku dieťaťa alebo…

Vieme, po čom ženy túžia !

Vieme, po čom ženy túžia !

Vieme,po čom ženy túžia a preto ponúkame aj modely Miss.Ich geometria bola dokonale prispôsobená ženskému telu.Kratšie…

26”, 27,5” alebo 29” kolesá? To je otázka!

26”, 27,5” alebo 29” kolesá? To je otázka!

Ak práve zvažujete kúpu nového bicykla a neviete sa rozhodnúť, či jazdiť 26", 27,5" alebo 29" kolesá, musíte si…

Najširšia ponuka lyžiarskych a snowboardových prilieb za najnižšie ceny!

Najširšia ponuka lyžiarskych a snowboardových prilieb za najnižšie ceny!

Rozmýšľate nad kúpou zimnej prilby? Teraz je ten správny čas! Rozšírili sme ponuku o široký výber lyžiarskych…

Dobrodružstvo začína!

Dobrodružstvo začína!

Vyber si ten správny bicykel .Giant to je tá správna voľba Vášho nového bicykla pre sezónu 2013.Cesté,horské,celoodpružené,dámske,pánske,krosové…

Dámske bicykle-najväčší výber !

Dámske bicykle-najväčší výber !

Dámske bicykle najväčší výber už čoskoro za extra nízke ceny!

Prinášame Vám recenziu z testovacích dní BMC, plus fotogaléria a hodnotenia jazdcov.

Prinášame Vám recenziu z testovacích dní BMC, plus fotogaléria a hodnotenia jazdcov.

V tomto článku sa dočítate ako hodnotili naši zákazníci testované bicykle BMC, ako sa nám všetkým jazdilo a nebudú…

Povinné prilby pre lyžiarov a snowboardistov do 15 rokov

Povinné prilby pre lyžiarov a snowboardistov do 15 rokov

15. Novembra 2015 začne platiť zákon o nosení ochrannej prilby pre naše deti.