Úvod / Informácie / Možnosti platby
Tlačiť

Možnosti platby

Akým spôsobom môžete za tovar zaplatiť?

Možnosti platby

V súčasnosti môžete v našom eshope využívať nasledujúce možnosti platby, ktoré si môžete zvoliť pri objednávaní tovaru.

CENY TOVARU

Všetky ceny uvedené v internetovom obchode COOLBIKE sú uvedené s DPH. K cene tovaru je pripočítané poštovné a balné podľa voľby zákazníka.

SPÔSOB PLATBY

DOBIERKA:

Platba je uskutočnená pri preberaní balíka od doručovateľa. Uvedený spôsob platby je možné používať len v rámci Slovenskej republiky a to do výšky hodnoty tovaru max. 2999 eur.

Úhrada dobierky platobnou kartou

Spoločnosť Slovak Parcel Service, s.r.o. rozšírila k 1. Februáru 2016 svoje portfólio služieb.

Novinkou medzi službami je úhrada dobierky prostredníctvom platobnej karty.

Tato služba je dostupná u všetkých kuriérov Slovak Parcel Service, s.r.o. a môže ju využiť každý príjemca

 

CardPay:

Rýchlosť, jednoduchosť a bezpečnosť.

V našom internetovom obchode môžete platiť prostredníctvom služby CardPay, stačí, ak ste majiteľom platobnej karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club alebo Discover. Nič viac nepotrebujete.

Ako CardPay funguje:

  •     Vyberiete si tovar v internetovom obchode, v objednávkovom formulári vyplníte všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru a pri výbere spôsobu platby si zvolíte platobnú kartu.
  •     Ihneď budete presmerovaný na web stránku Tatra banky, kde v bezpečnom prostredí vyplníte potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný kód a v prípade 3-D Secure aj heslo. Ak je vaša karta zapojená do programu 3-D Secure, budete požiadaný o identifikáciu prostredníctvom hesla, ktoré poznáte len vy.
  •     Banka následne zrealizuje platbu v autorizačnom centre.
  •     Transakcia bude prijatá v priebehu niekoľkých sekúnd a výsledok vám bude oznámený na webovej stránke.
  •     Následne budete opäť presmerovaný na stránku e-shopu.

 

PREVODOM NA ÚČET:

Uvedeným spôsobom, môžete uhrádzať z akejkoľvek banky na Slovensku.

na náš bankový účet: 2942021453/1100  Tatra Banka,a.s.

                

                                     PRE PLATBU ZO ZAHRANIČIA:

                                     SWIFT-TATRSKBX

                                     IBAN-SK 331100 0000 0029 4202 1453

                               

Na splátky:

Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku človek zažije, keď si ho kúpi hneď. Splatiť výrobok je predsa omnoho ľahšie ako dopredu šetriť. Preto sa snažíme priniesť čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky. Nakupovať na splátky môžete ktorý koľvek bicykel cez Home Credit, Cetelem alebo Quatro.

 

 

Uzatvorenie zmluvy

Vybavenie zmluvy je možné na ktorý koľvek produkt z ponuky (v hodnote nad 100eu),zmluvu v spoločnosti Home Credit a Quatro si viete vybaviť z pohodlia Vášho domova.

Parametre úveru

Klasický spotrebiteľský úver poskytujeme formou nákupu na splátky priamo v spolupráci s našimi obchodnými partnermi priamo v predajniach, kde ste si tovar vybrali alebo prostredníctvom internetových obchodov. Majiteľom tovaru sa stávate okamžite po jeho prebratí v predajni.

Výhodou tohto produktu je kombinovateľnosť jednotlivých parametrov úveru:

Priama platba

Priamu platbu hradíte v hotovosti priamo v predajni. Jej výšku si môžete určiť podľa možností vašej peňaženky od 0% do 90% ceny tovaru.

Mesačná splátka

Mesačnú splátku prispôsobíte rodinnému rozpočtu a máte istotu, že počas celej doby splácania ostane nezmenená.

Dĺžka splácania

Splácať môžete 6 až 36 mesiacov, vybrané tovary až do 48 mesiacov.

 

Ako na to?

Vyberiete si bicykel u nás na predajni alebo cez e-shop. Kontaktujte nás osobne alebo telefonicky na č. 048 415 1376. My Vám nadiktujeme základné údaje ktoré sú potrebné pri vybavení úveru, potom už len absolvujete 5 minútový telefonát s pracovníkom spoločnosti Home Credit na bezplatnom tel. č. 0800 666 555. Na základe úspešného telefonátu nám príde email od spoločnosti Home Credit s Vašou schválenou zmluvou, ktorú je už len potrebné osobne podpísať na predajni.

Podmienka na to aby ste bezproblémovo využili akciu spoločnosti Home Credit nákupu tovaru na splátky bez navýšenia je jednoduchá. Stačí aby ste všetky mesačné splátky platili načas v zvolenom termíne.

Je to veľmi jednoduché a už dnes sa tejto ponuke teší veľa spokojných zákazníkov, ktorý si užívajú svoj nový bicykel, pritom splácajú a nepreplatia.

 

 

Som držiteľom Quatro karty:

Nákup na splátky, ak ste držiteľom striebornej Quatro karty, je veľmi jednoduchý a rýchly. Môžete nakupovať až do výšky 5 000 €, a to len s OP a kartou. Máte možnosť využiť aj 0% akontáciu a samozrejmosťou je, že nakupujete jednoducho bez ručiteľa. Ak predložíte potvrdenie o príjme manžela, resp. manželky môžete nakupovať až do výšky 7 000 €. Karta Triangel klub Vám prináša rovnaké výhody ako strieborná Quatro karta.

Nie som držiteľom Quatro karty:

Ak ste ešte nenakupovali cez Quatro alebo ešte nie ste držiteľom Quatro karty, potom k nákupu na splátky potrebujete nasledovné doklady :


Zamestnaný občan:
Občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu). Jeden z dokladov potvrdzujúcich Vaše meno a adresu (faktúra za plyn, elektrinu, vodu, telefón, mobilný telefón alebo výpis z bankového účtu + kópia), nie staršie ako 1 mesiac. Tento doklad môže byť vystavený aj na meno iného rodinného príslušníka tak, aby sa zhodovalo priezvisko a adresa. Potvrdenie zamestnávateľa o príjme, nie staršie ako 1 mesiac.
V prípade nákupu na splátky do  1 000 € (s DPH) stačí, ak predložíte iba občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu).


Živnostník:
Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, výpis kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie, resp. potvrdenie o podaní kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie a živnostenský list, resp. výpis zo živnostenského registra, nie starší ako 1 mesiac (stačia kópie, ktoré podľa originálu overí predajca).


Dôchodca:
Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, potvrdenie o výške poberaného starobného alebo vysluhového dôchodku.
V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť právo vyžiadať si ďalšie doklady.

 

Informácie o platbe sú jednak zobrazené pred potvrdením objednávky a taktiež sú zasielané prostredníctvom emailu po potvrdení objednávky.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Vybrané články

Koľko vydrží batéria na e-biku?

Koľko vydrží batéria na e-biku?

Pri kúpe elektrobicykla prvá otázka zákazníkov je koľko vydrží batéria a aký ma dojazd do cieľa.Keďže to nie…

SERVIS LEFTY

SERVIS LEFTY

Servisné centrum odpružených vidlíc značky LEFTY už aj u autorizovaného predajcu CANNONDALE v Banskej Bystrici v cyklistickej…

Zvažujete kúpu elektro bicykla a máte veľa nezodpovedaných otázok?

Zvažujete kúpu elektro bicykla a máte veľa nezodpovedaných otázok?

V tomto článku sa dočítate všetko čo Vás zaujíma pri správnom výbere.
V nasledujúcich bodoch sa budeme snažiť…

Veľkostné tabuľky bicyklov a oblečenia

Veľkostné tabuľky bicyklov a oblečenia

Pre správny výber veľkosti bicykla a oblečenia si prečítajte tento článok.

Aký motor vybrať pri kúpe elektro-bicykla?

Aký motor vybrať pri kúpe elektro-bicykla?

Naše rady a skúsenosti s elektromotormi a technické špecifikácie.

Chcete si spríjemniť bicyklovanie?…

Ako správne vybrať detský bicykel?

Ako správne vybrať detský bicykel?

Ako správne kúpiť detský bicykel pre Vaše dieťa a vybrať najvhodnejšiu veľkosť rámu,podĺa veku dieťaťa alebo…